06 Eylül 2013 #1996215

Simfer Ocağın Camı Patladı!

2 ay önce almış olduğumuz Simfer markalı cam ocağımızın üzerindeki hiçbir şey olmayacağı söylenen kalın cam olduğu yerde patladı. Herhangi bir darbe yada kullanım hatası kesinlikle söz konusu değildir. O şekilde kullanmaya korktuk ve hemen servisini aradık. Servis fabrikayı aradı derken yaklaşık 2 haftadır ocağınızı hemen değiştireceğiz demelerine karşılık , ocak değiştirilmedi .


Sürekli yarın, öbür gün diye atlatıyorlar. Bir kez getirdiklerini söylediler; fakat ne bir telefon ne de başka hiçbir şekilde bize ulaşmıyorlar . Biz aradığımızda ise size zaman veremeyiz uygun olduğumuzda geliriz cevabı aldık. Bunun üzerinden yine 2 gün geçti , ocağın çok net olmasa da fotoğrafları ektedir.

Gamze 560 Okunma

Cevaplar

  • Simfer Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Şikâyete istinaden tüketicimizle irtibata geçilmiş,işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri Simfer

  • Gamze09 Eylül 2013

    Size dönüş yaptım fakat santraldeki bayan beni kimin aradığını bilemediğini tekrar aranmayı beklemem gerektiğini söylediler,Bu durumda size nasıl ulaşabilirim.

  • Simfer Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Şikâyete istinaden tüketicimizle irtibata geçilmeye çalışılmış kendisine ulaşılamamıştır.Bizi aramasını rica ederiz. Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri Simfer

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön