02 Nisan 2013

Simfer Fırın Düzgün Pişirmiyor Dışı Çok Isınıyor!

Almış olduğum Sımfer 3220 Midi fırın ile ilgili o kadar çok şikayetim var ki resmen aldığıma alacağıma bin pişman oldum. Öncelikle rezistanslar yeterli bir şekilde yerleştirilmemiş bu yüzden ne pişirirsek pişirelim mutlaka bir tarafı yanıyor bir tarafı pişmiyor.Bir yemeği saatlerce pişirmek zorunda kalıyoruz çünkü on cam kapatma mekanizması çok kalitesiz ve hiç bir şekilde kapanmıyor.


Fırın iç ısısı olduğu gibi buralardan dışarı çıkıyor.Gövde işi izolasyonu yapılmadığı için fırının dışı inanılmaz ısınıyor yani üzerine yumurta çaksanız pişecek düzeyde.Kendim pişman oldum, diğer insanların bu şekilde mağdur edilmesini istemiyorum bu sebeple ilgili yorumlarımı uygun pilatformlar da dile getireceğim.

Hüseyin 1.191 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin17 Nisan 2013

    Firma kısa sürede benimle irtibata geçti lakin problemlerin tamamı malesef giderilemedi. Sadece ön camın tam kapanmaması ile ilgili problem giderilmiştir. Yemegin bir tarafınının pişmeyip diğer tarafının yanması, cihazın dış yüzeyinin çok ısınması problemleri giderilmemiştir!! Öncelikle ürünün dizaynı hatalıdır. Servis resistansları değiştirsem bile aynı tiple değiştirebilirim dediki haklıdır bu durumda her halükarda yemegin ortası pişmeyecek. Ayrıca iç bölüm ile dış arasında izolasyon olmadığı sürece cihaz iç sıcaklığını olduğu gibi dışa verecektir.Bu aşamadan sonra gerekli yerlere yorumlarımı yazıp almayı düşünen arkadaşları bilgilendirmeye devam edecegim.

  • Simfer Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Şikâyete istinaden tüketicimizle irtibata geçilmiş, şikâyeti ile ilgili işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri Simfer Ser Dtm. İç ve Dış Tic.San.Ltd.Şti. 444 0 611

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön