27 Eylül 2017
Yorum Yap
#9571530

Simfer Cam Ocağımız İkinci Kez Patladı!

Simfer'den 6-7 sene önce set üstü ocak aldık 3 sene sonra ocakta tencerede yemek varken birden patladı ocağın cam parçaları dolaplarımıza saplandı dolaplarımızı aspiratörümüzü değiştirmek zorunda kaldık çünkü hepsi kırıldı ne olduğunu anlayamadık bizden kaynaklandığını sandık gittik yine Simfer'den aynısından aldık ama ona da yine 2-3 sene geçti ve bugün yine yemek yaparken patladı.


Demek ki Simfer'in ocağının kalitesi bu kadarmış iki ocakta aynı şekilde patladı . Hem maddi hem manevi hasar yaşıyoruz, madem cam ocaklarınız bu kadar dayanıksız neden hala üretiliyor, yazık değil mi biz insanlara neden bu kadar zarar görüyoruz, kim karşılayacak bizim bu zararlarımızı?

Ali 9.278 Okunma

Cevaplar

  • Simfer Temsilcisi28 Eylül 2017

    Sayın G., Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Geri bildiriminiz için öncelikle teşekkür eder; memnuniyetiniz sağlanana kadar yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürün ve Hizmetlerimizle İlgili Olumlu/Olumsuz geri bildirimlerinizi, Gerek çağrı Merkezimiz Aracılığıyla (0850 201 0352) gerekse de mail ortamında ([email protected]) bizlere iletmeniz halinde sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacağız. İyi Günler Dileğimizle Simfer Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler