10 Eylül 2013

Simfer Set Üstü Ocağın Camı Patladı!

Set üstü cam ocağımız daha alalı bir ay bile dolmadan camı patladı. Kurulumunda yaşadığımız stresi geçtim şimdi birde bu patlama olayı bardağı taşıran son damla oldu . Kullanırken sadece ocağın bir gözünde hamur işi yemek yapılıyordu ( Su damlaması vs gibi bir durumda yok ) Ocağı kullanan 73 yaşında ki annem korkudan neredeyse kalp krizi geçirecekti.

O patlamayla patlayan camdan bir yaralanma veya yangın çıksa Simfer bunu nasıl karşılamayı düşünecekti acaba ? Madem cam yüzeyli ocak üretiyor, neden ısıya dayanıklı yapmıyor ? Servis çağırdığımda sadece camı yenileyeceklerini söylediler. Peki tekrar patladığında ne olacak ? Ve ne kadar güvenerek o ocağı kullanabileceğiz ?

Necmiye 755 Okunma

Cevaplar

  • Necmiye'nin Teşekkür Mesajı16 Eylül 2013

    Şikayetim üzerine hemen geri dönüş yapan ve mağduriyetimize çok çabuk çözüm sunan Simfer'e,Simfer'den Didem hanıma ve Simfer Adana servisi prestij servis çalışanlarına çok teşekkür ederim.

  • Simfer Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Şikâyete istinaden tüketicimizle irtibata geçilmiş, şikâyeti ile ilgili işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri Simfer Ser Dtm. İç ve Dış Tic.San.Ltd.Şti. 444 0 611

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön