Simfer Kadar İlgisiz Firma Görmedim.

Betül Ş. |

Simfer cam ocağım iş yapıyor ve küçük ocak zor yanıyor diye defalarca aradım en sonunda ocağı atölyeye götürdüler ocak eve geldiğinde küçük ocak hala yanmıyordu ve görevli ocağın alışacağını söyledi. 1 yıldır alışmayan ocak ne zaman alışacak merak ediyorum.

Simfer'e mail atmama rağmen hiçbir şekilde dönüş yapılmadı üründen memnun olup olmadığım dahi aranıp sorulmadı ki defalarca şikayetimi dile getirmeme rağmen. Simfer'e güvenip aldık ama bir daha evime asla Simfer ürünü almam alacakları da kesinlikle uyarırım bir kez daha düşünsünler çünkü böylesine ilgisiz bir firmayla muhatap olmak çok zor.

Etiketler :

Ocak Arıza Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  17:38

  Betül hn Merhaba
  Bugün telefon konuşmamıza istinaden, Ocak la ilgili şikayetinizin devam ettiğini anladım. Sistemsel kontrolde de sorunun tekrar ettiğini gördüm. Bu nedenle cihazınızı yenisiyle değiştirmeye karar verdik.
  Servisimiz yenisini getirip monte edecek, eskisini iade alacaktır.
  Umarım artık bir sorunla karşılaşmaz, güvenle kullanmaya devam edersiniz.
  iyi günler dileğimizle

 • Betül Ş.
  16 Haziran
  12:04

  Simfer müşteri odaklı güvenilir insana saygılı marka olmayı kendisine misyon edinmiştir. Diye yazsada sitesinde alakasi yok. Defalarca kendilerine mail attım buraya yazdım aradım özellikle müşteri memnuniyeti acisindan ust duzey yetkilinin dönüş yapmasini belirttim ama tek bir kisi bile aramadi sadece eve teknik servis gonderdiler. sürekli sorun yaratan ocaktan dolayı ise eve gelen servis elamani Onur bey her seferinde guler yuzunu ve saygısini eksik etmedi en basindan beri ocak mucadelesinde elinden geleni yaptığı bana bu yolda yardımcı olduğu için kendisine ve yanindaki beyefendiye ayrıca teşekkür ediyorum. Ama Simfer gibi bir markanin müşteriyi memnuniyetini kesinlikle umursamiyor

 • Betül Ş.
  15 Haziran
  15:05

  Simfer den hala geri dönüş yapılmadı müşteri hizmetlerine ulasmak zaten eziyet sabahtan beri ulaşamadim fabrikayi aradığımda yoğunluk olduğunu bana doneceklerini söylediler bakalım bekliyoruz ne zaman donecekler