Erkan T. Teşekkür Mesajı

yetkili servis aradı ve talebimi bu kez yerine getireceklerini ve döküm ızgaraları ücret talep etmeden adresime göndereceklerini söyledi. beklemedeyim geç de olsa ilginize teşekkürler.

Simfer Her Anlamda Dökülüyor!

Erkan T. |

Artık size telefon açıp şikayet bildirmekten usandım! Hangi birini söyleyeceğimi şaşırdım şuan! Simfer 3514 siyah wok lu cam ocak aldık. 3 kez ocak değişip sorunlar bitmeyince daha ucuz olan beyaz cam ocak 3520 ile ücret farkı talep etmeden değişim istedik. Ocak değişti sorunlar yine bitmedi! Allah için diğerindeki döküm ızgaralar sağlam duruyordu. Lastiklerinin cama yapışması haricinde ama beyaz olanında emaye ızgara geldi. o kadar basit ve dengesiz ki bir keresinde tencere üstünden ocağa boca oldu. Izgaralar tam oturmuyor terazisi yok, sallanıyor! Bunun üzerine döküm ızgara talep ettik ama tanesine 20 TL fark istediniz! Büyük göz her zaman ki gibi gaz kesiyor bıktık yeter artık!

Etiketler :

Ocak Arıza Kalite-Deformasyon Tasarım-Kullanışlılık Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan T.
  30 Haziran
  16:55

  Daha önce arızalarını kabul edip evime 9 kez servis gönderen Simfer 1 yıl garantisi olan ocağımın büyük gözü yanmıyor ve müşteri hizmetleri kullanıcı hatası olduğunu ve artık bana gelecek servislerin paralı bakım yapacağını söyledi:) komiksin Simfer! Bu arada uğraşıyoruz ama diğer gözleri bozamadık Simfer! Tüketici mahkemesinde görüşürüz!

 • Erkan T.
  22 Aralık
  16:00

  Teşekkürler; döküm ızgaralar ücretsiz olarak tarafıma ulaştırıldı. tek takıldıgım nokta ilk görüşmelerimizde de beni bu sayfaya yönlendirmeden bu sorunu halledebilirdiniz ve neden halletmeyip müşteriyi de kendinizi de uğraştırıyorsunuz anlamış değilim? bence kullanıcı güvenligi için ve marka değeriniz icin o emaye ızgaraların mühendisligini tekrar gözden gecirin.

 • Erkan T.
  12 Aralık
  08:59

  yetkili servis aradı ve talebimi bu kez yerine getireceklerini ve döküm ızgaraları ücret talep etmeden adresime göndereceklerini söyledi. beklemedeyim geç de olsa ilginize teşekkürler.

 • Erkan T.
  12 Aralık
  08:59

  üründe sıkıntı olsa bile firma ilgili. sorunun çözümünde ufak tefek seyler icin para talep edilmezse daha çok tercih edilebilir.

 • 08 Aralık
  13:58

  Sayın Erkan T. şikayeti hakkında;

  Müşterimizle irtibata geçilmiş olup şikayeti hakkında gerekli işlemler başlatılmıştır.

  Simfer ürün ve hizmetleri hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Müşteri Hizmetleri
  Simfer
  Ser Dtm. İç ve Dış Tic.San.AŞ.
  0850 201 0 352