Simfer Gaz Emniyeti!

Cengiz T. |

İlk olarak Simfer almayın. Çünkü çağrı merkezi sıfır, servis de sıfır. Ben Simfer 3019 bizote d ocak ürünü 2014 yılında aldım. Servis geldi ürünü kurdu gitti. Giderken garanti belgesinden bir parça aldı ama geldiğine dair bana bir evrak vermedi. 1-2 ay sonra ürünün emaye kısmında dökülmeler oldu. Tamam değiştirelim dediler. 1 yıl geçti gelen giden olmadı. Sonra ocağın bir gözü (orta göz) daha sonra büyük gözü bozuldu. Servis geldi baktı. Gaz emniyeti bozuk dedi. Gaz emniyeti değişecekmiş. (yine garanti belgesinden parça aldı, yine geldiğine bana evrak vermedi.)

Bir de benim kaydım bilgisayarda gözükmüyormuş, neyse parça değişti yine olmadı. Tabi parça değişimler, gelmeler gitmeler arasında aylar oynuyor. Derken derken bizim garanti süresi bitti. Bizim ocak iki (2) bozuk şeklinde kaldı. Servisi arıyorum. Başka bir parçası değişecekmiş, parça bekliyor. Çağrı merkezini arıyorum.

Etiketler :

Gaz-Elektrik Bağlantı Tekrar eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  10:57

  Cengiz Bey Merhaba
  Yaşadığınız problem için üzgünüz. Servisimiz zamanında ve doğru bir şekilde hizmet edememiş. Bu kapsamda ürününüzü yenilemeye karar verdik.
  TakipNo:HZ804469

  Servisimiz yeni ürünü getirip/kurup, eski ürünü iade alacaktır.

  İyi günler dileğimizle