Simfer Fırınlarda Sorun Yaşadım.

Seyit Y. |

Yeni yapılan binamıza özenle seçerek almış olduğumuz ankastre fırını servis açmak için geldiğinde arızalı olduğunu fakat arızanın tespit edilemediğini söyleyip değişim olacağını söyledi. Simfer merkezden aradılar ve benim ürünümün fabrikada kalmadığını bunun yerine başka bir model verelim dediler fakat benim fırın siyah onların vermek istediği inoks
kabul etmeyince bir alt modelini teklif ettiler ona en yakın modeli söylediğimde 3 proğram fazla olduğu için 170 tl fark istediler kabul etmeyince paranızı iade edeceklerini söylediler ortalama 15 gündür bu konuyla ilgileniyorum

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Fırın Isıtıcı/Resistans Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  14:51

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Simfer ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Gönül isterdi ki, ürünümüzle ilgili hiçbir sorunla karşılaşma saydınız ve uzun süre sorunsuz kullana bilseydiniz. Arıza oranları çok düşük olsa da maalesef bazen bu tür sorunlar yaşanabiliyor.
  Aynı ürünün yenisi elimizde olmaması nedeniyle sizlere çeşitli seçenekler sunduk. Kimi eşdeğer ürün ve kimisi de daha üst modeldi. Doğal olarak üst modelden fark ücreti istendi.
  Veya sizin ödediğiniz tutar ne ise, bu tutarı da iade etmeyi teklif ettik ama sizin tarafınızdan bu da kabul edilmedi.
  Eşdeğer ürünü vermekte/para iadesi yapmakta hiçbir problemimiz olmamasına rağmen, mevcut ürünü daha pahalı bir ürünle değiştirmek istemeniz (Fark Ödemeden), taktir edersiniz ki muhasebesel farklı sonuçlar doğurabilirdi. Bunu maalesef kabul edemedik.
  Neticede , mevcut fiyat listesine göre (sizin lehinize olacak şekilde) fark bedeli karşılığı istediğiniz ürünü sizlere göndereceğiz.

  Ürünlerimizi iyi günlerde kullanmanız dileğimizle

  Simfer Müşteri Hizmetleri

 • 09 Temmuz
  14:38

  Sayın Seyit Y.şikayeti hakkında;

  Müşterimizle irtibata geçilmiş olup şikayeti hakkında gerekli işlemler başlatılmıştır.

  Simfer ürün ve hizmetleri hakkındaki soru, öneri ve görüşleriniz için aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

  Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem dolayısıyla, siz değerli müşterilerimizden gelen bildirimleri hizmet kalitemizi arttırmak amacıyla değerlendirmekteyiz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla
  Müşteri Hizmetleri
  Simfer
  Ser Dtm. İç ve Dış Tic.San.AŞ.
  0850 201 0 352