Simfer Defolu Ürün Gönderdi!

Ayşegül B. |

Simfer 8624 davlumbazda yeni fark ettiğim küçük bir baloncuk var. Çatlama, patlama yapmadan ürünün değişimini istiyorum. 3500 ocakta Simfer yazısının bulunduğu yerdeki yazının yarısı içe doğru atmış durumda. Bu sorunların acilen çözüme kavuşturulmasını istiyorum. Bir daha Simfer kesinlikle!

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşegül B.
  17 Aralık
  10:34

  *14.12.2013 tarihinde 3500 marka ocağım yenisi ile değiştirldi.
  1)yeni ocağı servis açtı içinden orta boydaki beklerden(ocak gözü) birinin ocağın yanmasını sağlayan metali yok. Eski ocağınkini alarak düzelttik.Ancak ocağım yeni demirinde yenisini gönderilmesini rica ediyorum.
  2)tencerelerin durmasını sağlayan demirlerin bir tanesi eğri şekildeydi servisimiz sağolsun düzeltti (ancak demir şekil değiştirdiği için boyası kavlamış durumda problem var) kullanılabilir hal aldı.Ancak yenisi ile değiştirilmesini rica ediyorum.
  *8624 davlumbazım;
  1) Servisin değiştirmek için getirdiği parça baloncuğun bulunduğu kısımdaki parça değildi.Yani iki parça davlumbazın kenar kısmında baloncuk.Davlumbaz problemi çözülmedi yani bilgilerinize.

 • 22 Kasım
  17:53

  Tüketicimize ürünleri ile ilgili tespit ve çözümü sunulmuştur

  Saygılarımızla
  Müşteri Hizmetleri
  Simfer
  Ser Dtm. İç ve Dış Tic.San.Ltd.Şti.
  444 0 611

 • Ayşegül B.
  22 Kasım
  16:28

  SERVİS GELDİ KONTROLLERİNİ YAPTI SERVİS FORMUNA ''ARIZALAR'' KAYDEDİLDİ İMZALANDI. PEKİ ÇÖZÜM ÖNERİNİZ NEDİR, NE ZAMAN GEREKLİ İŞLEMLERİ YAPMAYI DÜŞÜNÜYORSUNUZ, ŞİMDİLİK 10 GÜN OLDU BEKLEMEKTEYİZ NE KADAR DAHA BEKLEYECEĞİZ ACABA?

 • 04 Kasım
  17:39

  Sayın Şikayetvar Yetkilisi,
  Şikâyete istinaden tüketicimizle irtibata geçilmiş, şikâyeti ile ilgili işlemler başlatılmıştır.


  Saygılarımızla
  Müşteri Hizmetleri
  Simfer
  Ser Dtm. İç ve Dış Tic.San.Ltd.Şti.
  444 0 611