31 Ekim 2013

Simfer Defolu Ürün Gönderdi!

Simfer 8624 davlumbazda yeni fark ettiğim küçük bir baloncuk var. Çatlama, patlama yapmadan ürünün değişimini istiyorum. 3500 ocakta Simfer yazısının bulunduğu yerdeki yazının yarısı içe doğru atmış durumda. Bu sorunların acilen çözüme kavuşturulmasını istiyorum. Bir daha Simfer kesinlikle!

Ayşegül 416 Okunma

Cevaplar

 • Ayşegül17 Aralık 2013

  *14.12.2013 tarihinde 3500 marka ocağım yenisi ile değiştirldi. 1)yeni ocağı servis açtı içinden orta boydaki beklerden(ocak gözü) birinin ocağın yanmasını sağlayan metali yok. Eski ocağınkini alarak düzelttik.Ancak ocağım yeni demirinde yenisini gönderilmesini rica ediyorum. 2)tencerelerin durmasını sağlayan demirlerin bir tanesi eğri şekildeydi servisimiz sağolsun düzeltti (ancak demir şekil değiştirdiği için boyası kavlamış durumda problem var) kullanılabilir hal aldı.Ancak yenisi ile değiştirilmesini rica ediyorum. *8624 davlumbazım; 1) Servisin değiştirmek için getirdiği parça baloncuğun bulunduğu kısımdaki parça değildi.Yani iki parça davlumbazın kenar kısmında baloncuk.Davlumbaz problemi çözülmedi yani bilgilerinize.

 • Simfer Temsilcisi22 Kasım 2013

  Tüketicimize ürünleri ile ilgili tespit ve çözümü sunulmuştur Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri Simfer Ser Dtm. İç ve Dış Tic.San.Ltd.Şti. 444 0 611

 • Ayşegül22 Kasım 2013

  SERVİS GELDİ KONTROLLERİNİ YAPTI SERVİS FORMUNA ''ARIZALAR'' KAYDEDİLDİ İMZALANDI. PEKİ ÇÖZÜM ÖNERİNİZ NEDİR, NE ZAMAN GEREKLİ İŞLEMLERİ YAPMAYI DÜŞÜNÜYORSUNUZ, ŞİMDİLİK 10 GÜN OLDU BEKLEMEKTEYİZ NE KADAR DAHA BEKLEYECEĞİZ ACABA?

 • Simfer Temsilcisi04 Kasım 2013

  Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Şikâyete istinaden tüketicimizle irtibata geçilmiş, şikâyeti ile ilgili işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla Müşteri Hizmetleri Simfer Ser Dtm. İç ve Dış Tic.San.Ltd.Şti. 444 0 611

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön