Simfer Aldım Pişman Oldum!

Murat G. |

Simfer ankastre fırın aldım almaz olaydım ürün montajı için üç gün bekledim servisin kurulum yapmasını neyse üç gün sonra kurdular. Cihazın zaman ayarlamaya yarayan düğmesi bozuk çıktı aradım servisi 5 gün sonraya gelebilirsiniz diye cevap veriyorlar yazık böyle markaya da.

Etiketler :

Kurulum-Montaj

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Eylül
  11:35

  Murat bey Merhaba
  Ürünlerinizle ilgili yaşadığınız problem için çok üzgünüz. Geç geri dönüşümüz de sizi rahatsız etmiş. Telefonla konuşmamıza istinaden, sorunun çözüldüğünü, şu anda bir problem yaşamadığınızı anlamaktayım.
  umarım bundan sonra başka bir problem yaşamazsınız. Karşılaştığınız en ufak problemde servis@simfer.com.tr adresiyle konuyu bizimle paylaşmanızı rica ederim.

  İyi günler dileğimizle

 • Murat G.
  04 Haziran
  10:58

  Ankastre fırın aldım almaz olaydım
  3 gün sonra gelip kurdular neyse. Açılan ürünün mekanik zamanlayıcısı bozuk çıktı aynı gün arayıp tekrar randevu almam gerekmiş neyse onu da aradık servis 5 beş gün sonrasına gün verdi (yanlış anlaşılmasın köyde oturmuyoruz defalarca kez aramama rağmen Adana şehir merkezine 2dakika mesafede bir nokta burası) bu Sımfer markasına müşteri memnuniyeti ne gerek yok heraldeki muhatap bulamıyoruz iade istiyoruz almıyorlar servis istiyoruz 5 gün sonra diyorlar ne yapım çarşının ortasına çıkarayım çağırayım başını da yakayım mı benzin dökeyim de fırını siz söyleyin

 • Murat G.
  03 Haziran
  10:53

  Sakın ha uzak durun