28 Ağustos 2015

Simena Tatil Köyü Gerçekten Köy!

Şu an tatil köyündeyim. Erken rezervasyon yaptırdım. Otel yetkilisi M** bey tatil köyü kısmının çok güzel olduğunu söyledi. İki adet otele yakın oda vereceğini söyledi. Uzak iki oda verildi hem de farklı yerlerde. Otele geldiğimizde villa denilen yerlerin çok çok çok eski olduğunu gördük.

Fark vererek otele geçmek istedik. Ertesi gün 7 oda boşalacak sizi alalım dedi. Ertesi gün gittiğimizde odaları akşam sattıklarını söylediler. M--- bey yok dendi. Otel müdürü yapacak bir şey yok otel dolu dedi. Önceden istediğimiz halde odaları sattılar. Villalar tam anlamıyla dökülüyor. Para alındı iş bitti. Çok kötü bir tatil geçiriyorum.

Kemal 1.934 Okunma

Cevaplar

  • Kemal 04 Temmuz 2017

    Uzun bir süre geçmesine rağmen hiç cevap verip herhangi bir şey söyleme gereği duymadılar. Böyle ilgisiz tesislere gitmeyiniz.

  • Kemal 31 Ağustos 2015

    Bilginiz olsun. Simena Hotel ve Tatil Köyü aynı yer. Her şey ortak kullanılıyor. Denize ciddi bir uzaklığı var. Başka tesislerin arasından yürüyerek gidiyorsunuz. Taşıma araçları ile götürüyoruz diyorlar. Fakat. Biz bir kez bile binemedik. Boş yakalasak bile daha saati gelmedi diyorlar. Tesise girdikten sonra hiç şansınız yok. Ortama kendinizi alıştırmaktan başka çareniz yok. Deniz güzel değil. Çakıllı. Suya kadar terlikle gitmek zorundasınız. Kum yok. Bu gün 31 Ağustos 2015, hala cevap yok. Tesisin ilgisini buradan da anlayabilirsiniz.

  • Kemal 27 Temmuz 2015

    Sanırım tepki gösterdiğim için mini barı doldurmuyorlar. Kirlileri odada bırakıyorlar. Eksik havlu koyuyorlar. İki gündür ancak üçüncü söylememde minibarı tamamlıyorlar. Siz siz olun gelmeyin. Biraz fazla verin başka yere gidin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön