Silverline Ürünleri Kalitesiz

Fikret Fikret11 Ekim 15:28

Silverline'den aldığımız set daha bir sene olmadan önce mikrodalga arıza yaptı daha sıfır cihaz haftalarca serviste kaldı ve hiçbir şey yapılmadan geri geldi, şimdi de fırın durduk yere error verdi ve arıza yaptı hem de inde ürün pişirirken yarı yolda bıraktı bizi dediğim gibi ürünler daha sıfır sayılır.

Ocak üstü davlumbaz ise gürültüden başka hiçbir işe yaramıyor kendine dahi faydası yok bütün duman ve koku yine mutfakta.

Gelişme :

17 Ekim 18:35

Silverline İzmir Buca yetkili servisi ile şaka gibi bir olay paylaşacağım sizinle. Arıza için gelen servis arızayı gördüğü halde microdalgayı yerinden söktü Buraya kadar normal. Tam mutfağın ortasındaki bıraktığı cihaza bu burda kalsın yarın tekrar gelip bakacağım dedi. Ben önce kamera şakası falan sandım ama değilmiş arkadaş ciddiymiş. Cihazı yerine koyup yarın gelip çıkarıp arızaya bakmasını söyledim söylene söylene koydu ve ertesi günü tabii ki gelmedi. Defalarca şikayet etmem rağmen hala arızayla ilgilenmeyen fabrikaya sizin aracılığınızla ilgili bir alkış yapmak istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Fikret 17 Ekim 18:39

Hala gelip ilgilenmenizi bekliyoruz sayın Silverline ekipleri...

Silverline Logo Silverline 12 Ekim 08:24

Şikayetinizle ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. İlginize teşekkür eder, Sağlıklı mutlu günler dileriz. SİLVERLİNE AŞ. MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 4 758 servis.silverline.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler