21 Eylül 2013 #2023058

Silverline Kullanıcı Hatası Diye İşlem Yapmıyor!

Darty mağazasından almış olduğum Silverline ankastre takımın içinde yer alan, sılvl/cs115 set üstü fırınım 2 kere arıza yaptı . Arızaların her gelişlerinde kullanıcı hatası olarak geri döndüler. Kullanıcı hatası dedikleri de her zaman ocakların riski olan sıvı dökülmesi .


Garanti belgelerinde ifade edemedikleri bu riski, kullanıcı hatası olarak geçiştirmektedirler. Şikayet köşesinde yaptığım incelemelerde, aynı şikayetten mağdur olan kullanıcılar var . Bu ayıplı ürünün değişimi yada ücretsiz giderilmesi için mücadelemi ve kullanıcıların bilgilendirilmesine çabalayacağım.

Mustafa 589 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa25 Eylül 2013

  sorunum devam ediyor aynı marka ürün sorunun çözümünü bulmuş ama benim kullandığım üründe sorun devam ediyor.

 • Silverline Temsilcisi24 Eylül 2013

  Sayın Müşterimiz, Müşterimizin şikayeti ile ilgili gerekli bilgilendirmeler yapılıp, gerekli tespitin yapılması amacıyla servis yönlendirmesi uygulanmıştır. İlginize teşekkür eder, Sağlıklı mutlu günler dileriz. SİLVERLİNE AŞ. MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 4 758 servis.silverline.com.tr

 • Mustafa23 Eylül 2013

  sizlere şikayetimin sebebi olan izalasyon ile ilgili sizlerin başka ürününüzde yer alan çakmak koruma contasının resmini yollayacağım.bu resimlerle birlikte 1 sene olmadan paslanmış olan set üstü ocağının resimlerini bilgilerinize yollayacağım.

 • Silverline Temsilcisi23 Eylül 2013

  Sayın Müşterimiz; Şikayetiniz Merkezimiz tarafından değerlendirilmiş ve gerekli bilgilendirme yapılmıştır. İlginize teşekkür eder, Sağlıklı mutlu günler dileriz. SİLVERLİNE AŞ. MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 4 758 servis.silverline.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön