Silverline ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Şule'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Silverline Arıza Ve Servis Süresi Aşımı

1.547görüntüleme
Şule
Şule 18 Kasım 2020 13:20
ÇözüldüÇözüldü
Şule'nin Teşekkür Mesajı
“Tüketici haklarını bilgilendirme servisini (175) aradığımda ürünü aldığım firmaya durumla ilgili dilekçe yazmam gerektiği söylendi. Firmayı aradım. Hemen ilgilenerek hem servis hem de firma merkeziyle görüştüler. Ürün değişimi yapılacak. Satın aldığım firma, Silverline merkezi ve servis beni arayarak bu bilgiyi verdiler. (Bunları bilgi verme amaçlı yazdım.) İlgililere teşekkür ederim.”

14 Mart'ta monte edilen Silverline marka fırınım daha ilk kullanımdan itibaren pişirmede sıkıntı yaşattı. Fırın indeki ısının yayılımında sorun var diye iki kere servis çağırdım. İlkinde bir cihazla ölçüm yapıldı ve termostatta arıza olduğu tespit edildi. Termostat değişti ama sorun devam etti. İkinci kere servis geldi ve en sonunda 7 Ekim günü fırın merkeze alındı. Geçen hafta servise uğradığımda fırının kaybolduğu söylendi öğleden sonra da fırının merkeze alındığı belirtildi. 

Merkezi arayarak yasal olarak ürünün serviste kalma süresinin 20 gün olduğunu, ürünün yeni ürünle değişimi/ücretinin ödenmesini istediğimi söyledim ancak incelem devam ediyor, biz sizi arayacağımdan başka bir cevap alamadım. Eğer yarın da talebim gerçekleşmezse Tüketici Hakları'na dava açacağım. Bunu telefonda da müşteri hizmetlerine belirttim. Ne arayan var ne soran.

Silverline Logo
Silverline18 Kasım 2020 14:42

Şikayetinizle ilgili gerekli işlemler başlatılmıştır. İlginize teşekkür eder, Sağlıklı mutlu günler dileriz. SİLVERLİNE AŞ. MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 4 758 servis.silverline.com.tr

Şule
Şule18 Kasım 2020 14:51

Tüketici haklarını bilgilendirme servisini (175) aradığımda ürünü aldığım firmaya durumla ilgili dilekçe yazmam gerektiği söylendi. Firmayı aradım. Hemen ilgilenerek hem servis hem de firma merkeziyle görüştüler. Ürün değişimi yapılacak. Satın aldığım firma, Silverline merkezi ve servis beni arayarak bu bilgiyi verdiler. (Bunları bilgi verme amaçlı yazdım.) İlgililere teşekkür ederim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler