Silverline Servisi Her Gelişinde Ücret Alıyor.

Alper K. |

Öncelikle böyle kaliteli ürünleri tüketici ile buluşturan markaya teşekkürler! Garanti süresi biten ve çok sevdiğim fırınımızın çakmak mekanizmasındaki problem artık bizi zıvanadan çıkarmak üzere. Fırının etrafını şeffaf silikon ile yalıtmış olsak da evimize iki kez gelen ve her geldiğinde servis ücreti alan teknik servis elemanınca fırının su alması nedeni ile bu arıza gerçekleştiğinin ifade edilmesi ki bu mümkün değil. Her geldiğinde servis ücreti alınması teknik servisin çağrı birimini arayıp meseleyi anlattığımızda ve her seferinde servis ücreti alınması ile ilgili sıkıntımızı belirttiğimizde gidin nereye şikayet ediyorsanız edin şeklinde yanıt almamız olmadı Silverline.

Etiketler :

Çakmak Kalite-Deformasyon Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Şubat
  10:56

  Sayın Müşterimiz,

  Müşterimizin şikayeti ile ilgili görüşülerek garanti süresi biten ürünler için ücretli işlem yapılacağı sorunla ilgili servis yönlendirilmesi yapılarak sorunun giderileceği bilgisi iletilmiştir.


  İlginize teşekkür eder,
  Sağlıklı mutlu günler dileriz.


  SİLVERLİNE AŞ.
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  444 4 758
  servis.silverline.com.tr

 • Alper K.
  22 Şubat
  17:26

  Firmanın şikayet bildirimine karşın geri dönüşü gayet nazik ve kibar oldu ancak ne yazık ki teknik servisin yapmış olduğu işe bir garanti verememesi tarafımca hayal kırıcı oldu. Bir daha tercih eder miyim kesinlikle hayır ancak şikayetime yönelik geri dönüş için teşekkür ederim.

 • 18 Şubat
  15:40

  Sayın Müşterimiz,

  Müşterimizin şikayeti ile ilgili gerekli bilgilendirmeler yapılıp, gerekli tespitin yapılması amacıyla servis yönlendirmesi uygulanmıştır.  İlginize teşekkür eder,
  Sağlıklı mutlu günler dileriz.


  SİLVERLİNE AŞ.
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  444 4 758
  servis.silverline.com.tr