12 Nisan 2013

Silverline Bağlantı İçin Ücret İstiyor!

Satış sonrasında bir gaz borusunun ocağa bağlantısı için 25 TL. alıyor ve siz yaparsanız da garanti dışı kalır diyorlar. Yani sizi mecbur bırakıyorlar. Daireyi aldığımız müteahhit firmaya apartmanca imza toplayıp bir daha bu markayı hiç bir projesinde kullanmamasını şikayetlerimiz ile bildirdik. NOT: Eğer bu markanın birazcık piyasada itibarı var ise benimle iletişim kurmasını bekliyorum. Tabii verecek cevabı var ise.

Aşkın 253 Okunma

Cevaplar

  • Aşkın 19 Nisan 2013

    Sorun çözülmedi ve devreye alma (mevcut olan gaz borusunun bir ucunu fırına bağlamak) için gelen arkadaşlar fırını öne çekip prize ve taktılları boruya denk geliyor diye dağınık bir şekilde bırakıp gitmişler.Bir daha mı, asla Silverline'in promosyon için yaptırdığı çakmağı bile eve sokmam. Hem ücret al hemde o şekilde bırak git. Ben hakkımı helal etmiyorum. Çevremdeki herkesin ve tüm inşaat firmalarının, müteahhitlerin kullanmamasını için elimden geleni yapacağım.

  • Silverline Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz, Müşterimizin şikayeti ile ilgili gerekli bilgilendirmeler yapıldı. İlginize teşekkür eder, Sağlıklı mutlu günler dileriz. SİLVERLİNE AŞ. MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 4 758 servis.silverline.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön