Silver Palms Belek Hotel,Doktorum Ve Rezervasyon İptali Yapılmıyor!

Eşref Eşref4 gün önce

Acil tip kongresine katılmak için 9-12 Nisan 'da Agoda üzerinden rezervasyon yaptım. Bilindiği gibi corona virüs pandemisi nedeniyle tüm kongreler iptal edildi. Ayrıca tüm hekimlerin izinleri iptal edildi. 

Konaklama tarihine 1 aylık süre varken hem agoda hem de Silver Palms Belek otele rezervasyon iptali için ulaşmaya çalıştım. Otele attığım maillere cevap gelmedi. Verilen telefona cevap veren olmadı. Agoda'ya attığım e-maile uzun sure sonra verilen cevapta otelin para iadesine yanaşmadığı ifade edildi ve kendilerinin bir şey yapamayacağı söylendi.

 Bu günlerde halkımızın hekimlere büyük tevecvuhu varken ve aktif olarak coronaviruse karşı çalışan bir hekime bunun yapılmasını fırsatçılık ve vurdumduymazlık olarak değerlendiriyorum. Mağduriyetimin giderilmemesi durumunda tüm hekim arkadaşların bundan böyle yapacağı konaklama tercihlerini Silver Palm Hotel ve Agoda.com' dan Yana tercih etmemeleri yönünde çabalarımı sosyal medya ortamındaki tüm hekim platformlara taşıyacağımı beyan etmek istiyorum.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular