10 Şubat 2014 #2283071

Silkroad Online Katıldığım Etkinliğe Ait Hediyeleri Teslim Alamadım

Silkroad Online, yeni yılın gelişi ile Noel Etkinliği adı altında bir etkinlik düzenlemiştir. Etkinlik süresi dahilinde yüklediğim silkler karşılığında almam gereken hediyeler, etkinlik sonunda hesabıma geçmemiştir. Oyuna ait wep sitesine yapmış olduğum şikayet mesajlarının hiçbiri ciddiye alınmamış, yüklenen silklerin etkinlik süresi içerisinde kullanılması ve tüketilmesi gerektiği cevabı verilmiştir.


Fakat oyuna ait wep sitesinde yayımlanan etkinlik mesajında yüklenen silklerin etkinlik süresinde bitirilmesi ile ilgili bir bilgi verilmemiştir.


Yüklediğim silkin tarihi ve resmi elimde mevcuttur. Yapılan etkinlikte eksik bilgi verilmesinden doğan mağduriyetimin giderilmesini temenni ediyorum.

Caner 241 Okunma

Cevaplar

  • Caner15 Mart 2014

    Oyuna ciddi anlamda paralar yatırıyoruz, mecburen yine silkroad online firmasını tercih etmek durumundayız. Fakat bu tarz oyunların üstünde hiç bir hukuki baskı bulunmamakla beraber hakkımızı arama imkanımızda yok.!

  • Caner16 Şubat 2014

    An itibariyle yuklemis oldugum 2200 silkin de?eri 426 tldir.Bu ve buna benzer etkinliklerde bircok kisi maddi anlamda zarara ugramis, dolandirilmistir. Buradan bir sonuc alabilirem.Bu tarz oyun oynayanlar acisindan emsal teskil edecektir. l Duzenledikleri bu etkinliklerle benim durumumda olan bircok kisi bulunmaktadir.

  • Caner12 Şubat 2014

    Oyun birden fazla dil destekliyor.Bunlardan birisi de Türkçe. yazdığım her mesajın cevabı ne yazık ki aynı, otomatik cevap verir gibi...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön