Şikayetim Samsung Personeli Tarafından Çözümsüz Bırakılıyor!

Emrah Y. |

Bugün Samsung marka buzdolabımın arızası nedeniyle şikayetim üzerine şikayet departmanından B**** isimli bir bayan tarafından (3121000) numaradan arandım. Kendisi çözüm amaçlı hiçbir şekilde yardımcı olmayarak, benim sorunumu dinlemeyerek neyin nasıl olduğunu bilmeden sürekli kendisi konuştu.

Ben derdimi anlatmaya çalışırken dahi hala konuşmaya devam ederek kendini benimle iletişime kapattı. Bu konuda kendisine eğitim verilmesini ve eğitimi tamamlanana kadar müşterilerle telefonda görüşmemesini siz değerli Samsung yöneticilerinden rica ediyorum. Mağduriyetimin giderilmesi için beni gerçekten dinleyecek iletişim gücü kuvvetli, diksiyonu düzgün bi Samsung çalışanı tarafından telefon bekliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranışı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah Y.
  16 Ocak
  18:34

  Siz beyaz eşya üretmeyin lütfen.üretiyosanızda sattığınız ürünün arkasında durun.ben kendime yeni bir buzdolabı satın alırım sorun değil ama sizin kaybolan itibarınız ve sorumsuzluğunuz paraylada düzelmeyecektir.adamakıllı bir samsung çalışanıda cesaret edip derdimi dinleyemedi.ne diyim böyle devam edin siz.

 • 03 Ocak
  09:33

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr