Sigortam.net'ten Gerekli Cevapları Alamıyorum!

Ahmedo A. |

20 gün önce kaza yaptım kusur oranı hep karşıya verildi. Arabam perte çıkacak büyük ihtimalle. 20 gündür arabasızım acaba bana araba tahsis etmek zorundalar mı? Müşteri Hizmetleri yeteri kadar açıklama yapmıyor.

Aracımın plakası yanlış girilmiş sıkıntı olur mu? Ne zaman sonuçların Arabam perte çıkarsa paramı ne zaman alırım? Aracım 15 yasında onarıma gidersek orijinal parça mı takılıyor. Kaza poliçe no: 2015T106065

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ocak
  17:18

  Sayın Ahmedo A. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Şikayet incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır:

  Şikayet sahibinin tarafımızda poliçesi bulunmamaktadır. Konu hakkında bilgilendirmek üzere arama yapılmış ve söz konusu şikayetin farklı bir sigorta şirketine yazıldığı bilgisi alınmıştır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS
  BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • 08 Ocak
  17:56

  Müşterimiz Sayın Ahmedo A. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET
  SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.
  Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, sigortam@sigortam.net adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.