08 Ocak 2016

Sigortam.net'ten Gerekli Cevapları Alamıyorum!

20 gün önce kaza yaptım kusur oranı hep karşıya verildi. Arabam perte çıkacak büyük ihtimalle. 20 gündür arabasızım acaba bana araba tahsis etmek zorundalar mı? Müşteri Hizmetleri yeteri kadar açıklama yapmıyor.


Aracımın plakası yanlış girilmiş sıkıntı olur mu? Ne zaman sonuçların Arabam perte çıkarsa paramı ne zaman alırım? Aracım 15 yasında onarıma gidersek orijinal parça mı takılıyor. Kaza poliçe no: 2015T106065

Ahmedo 367 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi11 Ocak 2016

    Sayın Ahmedo A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Şikayet incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Şikayet sahibinin tarafımızda poliçesi bulunmamaktadır. Konu hakkında bilgilendirmek üzere arama yapılmış ve söz konusu şikayetin farklı bir sigorta şirketine yazıldığı bilgisi alınmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi08 Ocak 2016

    Müşterimiz Sayın Ahmedo A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön