13 Mart 2017
Yorum Yap
#8027191

Sigortam.net Zeyl İçin Bekletiyor

Eylül ayından bu yana kaskomun zeylini yapamadılar. Her aradığımda ruhsat yollayın diyorlar, yolluyorum yine aynı mevzuat; size dönecekler. Yeter artık.

Onur Onur 1.271 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi20 Mart 2017

    Müşterimiz Sayın Onur K. tarafından yapılan bildirimi hakkında; Müşterimizin işlemleri incelenmiştir. Müşterimizin poliçesinde gerekli zeyil işlemi, müşterimiz talep ettiği tarihte tamamlanmış ve müşterimize bilgi verilmiştir. Müşterimizin memnuniyeti sağlanmıştır . Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi15 Mart 2017

    Müşterimiz Sayın Onur K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler