18 Mart 2016

Sigortam.net Yapılan Kombine Hatalar!

Yıllar öncesinden B. hanımla başlamış olduğum bu firma bu sene benim sabrımı defalarca zorladı.
Telefon bağlamasını bilmiyorlar! Açıklama yapmıyorlar! Verilen sözler tutulmuyor!


25/2/2016'daki yapılan poliçem hala gelmedi. Kayıtlarını silmediğim gerek, Whatsapp gerekse mail olsun göndermiş olduğum mailler gelmedi diyip yalancılıkla suçlanıyorum oysa ilkinde eksik demişlerdi.


Kafalarına göre yalan söyleyip zaman kazanmaya çalışıyorlar! Sistem gereği sadece mail atıp posta yollamıyoruz gibi! Bugün itibariyle tekrar mail attım bakalım ne olacak?

Harun 432 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi01 Nisan 2016

    Müşterimiz Sayın Harun B. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimize ulaşılarak e-posta ve kargo gönderimleri hakkında gerekli bilgi paylaşılmıştır. Müşterimizin poliçe kargosu gönderilerek ulaştığına dair teyit alınmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi18 Mart 2016

    Müşterimiz Sayın Harun B. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön