20 Şubat 2013 #1643093

Sigortam.net Yanlış Karta Para Yatırdı!

Aracımın poliçesini iptal için aradım sözleşmeyi faksladım ve kullandığım kartın benim olmadığını iptal edildiğini belirttim kendi banka kartıma yada kredi kartıma iadesini istedim tamam dediler bugün aradım sordum ne durumda diye iptal işlemi gerçekleşmiş karta iade yapılmış cuma yatmış olur deniyor .


Hangi karta diye sorduğumda tabi ki de bildiklerini okumuşlar yanlış karta yapmışlar kesin ve net bi şekilde asla cevap alamıyorum muhasebeye aktarın ben görüşeyim diyorum olmaz deniyor nasıl bir sistem bir kez daha sıkıntı yaşamıştım ama bu sefer akıllandım son kez bir daha asla ve asla tercih etmeyeceğim.

Tunç 149 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimiz Sayın Tunç M. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Sigortanın iptal edilmesi durumunda; prim iadesi yapılacaksa, yasal olarak bu tutar ancak ödemenin yapıldığı yani tahsilatın yapıldığı kredi kartına iade edilmektedir. Müşterimizin alım sırasında kullanmış olduğu kredi kartı sahibinin vefatı sebebiyle, müşterimiz iade işleminin kendi kartına yapılmasını istemiştir. Müşterimizin kredi kartı iadesi ile ilgili talebi poliçesinin düzenlendiği sigorta şirketine iletilmiş ve Sigortam.net tarafından yakın takibi yapılarak bir çözüm üretilmeye çalışılmıştır. Fakat yasal olarak böyle bir ödemenin yapılması mümkün olmamıştır. Müşterimize yasal süreç çerçevesinde iadeyi alabilmesi için veraset ile bankaya başvurması gerektiği bilgisi verilmiştir. Müşterimiz süreç hakkında bilgilendirilmiştir ve yapılan iadeye ait dekont veraset başvurusu yapılabilmesi için müşterimize gönderilmiştir. Kendisi konu hakkında bilgilendirilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Tunç20 Şubat 2013

    evet hala daha ne bir geri dönüş oldu nede mağduriyetim giderildi?

  • Sigortam.net Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimiz Sayın Tunç M. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön