01 Nisan 2013 #1716947

Sigortam.net Yanlış Bilgilendirme Bizi Yolda Bıraktı!

30.01.2013 de şirket aracımı arıza yaptı. Sigortam.net firmasını arayarak konuyu belirttik en yakın servis olan Isparta'dan aracın Antalya'ya çekilmesini istedik. Fakat bu durumda bize ek araç verilip verilmeyeceğini ihtiyacımız olduğunu belirttik. Elbette ikame araç vereceklerini belirttiler ve bir çekici gönderdiler.


Çekici içindeki malları almama izin vermeden aracı Antalya'ya çekmek üzere aldı ve götürdü. Daha sonra beni arayarak ek araç veremeyeceklerini özür dileyerek belirttiler. Hemen aracımın geri getirilmesini ve kaskomun iptalini istedim. Beni bi numaradan abartısız 3 saniye çaldırıp kapattılar. Hemen geri aradım ama bu numara çağrı kabul etmemektedir dedi ve telefon kapandı.

Hakkı 371 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimiz Sayın Hakkı Bilgehan T. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin yanlış bilgilendirme sonucu yaşadığı maduriyet için kendisinden özür dileriz. Şu anda kendisinin sorununa çözüm bulamıyoruz. Yenileme döneminde kendisinin uğradığı zararı telafi edeceğiz. Bu yanlışlığa sebep olan personel de gerekli şekilde uyarılmıştır. Müşterimiz konu hakkında bilgilendirilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimiz Sayın Hakkı Bilgehan T. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön