23 Ağustos 2013

Sigortam.net Yanlış Bilgi Verip Sorunu Çözmedi!

17.06.2013 tarihinde sigortam netten Anadolu sağlık sigortası satın aldım.Ve 16.08.2013 tarihinde ilk kez kullanmak istedim ve Amerikan hastanesini aradım ve bana bu sigortanın geçmediğini söylediler. Sigortamnet'ten bana poliçeyi satan H** beyi arayıp durumu aktardım. Kendisi de çok şaşırdı ve araştırıp 10 dak. sonra arayacağını söyledi.


Ancak ben 20.08.2013 tarihine kadar kendisinden ya da başka birinden bilgi alamadım. Maillerime ve telefonuma geri dönüş olmadı. Sonra beni arayıp bizim hastane ile anlaşmamız var ama şöyle dediler.Ancak bana poliçe satarken bunu kesinlikle belirtmediler. Şuan mağdurum ve yardımcı olacak hiçbir şey yapmadılar. Şikayetvar ve Anadolu sigortaya duyurulur.

Mesude 491 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimiz Sayın Mesude H. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizle yaşanan problem hakkında iletişime geçilmiştir. Kendisinin fatura asıllarını göndermesi halinde sigorta şirketi tarafından tazminat talebinin değerlendirileceği bilgisi verilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sayın Mesude H. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön