22 Temmuz 2016

Sigortam.net Yanıltıyor

Yaklaşık 1 ay önce Sigortam.net aracılığı ile kasko ve zorunlu trafik sigortasını yaptırdım. Poliçeleri düzenleyen arkadaş özel bir indirim uygulanacağını bu indiriminde tarafıma yansıtılacağını söyledi. Bir hafta sonra paranın hesabıma geçildiğine dair 2 adet mail almama rağmen hesabıma geçilmiş bir tutar yok. Konu ile alakalı en az 5 defa aramama karşılık hiçbir geri dönüş yapılmamakla beraber aradığımda sürekli aynı lakırdılarla geçiştiriliyorum.

Oğuz 670 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi29 Temmuz 2016

    Müşterimiz Sayın Oğuz S. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimize tanımlanan özel indirimin iadesi, müşterimizin kredi kartından hata alından dolayı gerçekleştirilememiştir. Müşterimin iade bilgileri güncellenerek özel indirim iadesi yapılmıştır. Müşterimize konu ile ilgili bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi25 Temmuz 2016

    Müşterimiz Sayın Oğuz S. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön