12 Eylül 2013 #2008486

Sigortam.net Vaad Ettiklerini Yerine Getirmiyor!

2013 Şubat ayında eşim Sigortam. net aracılığıyla doğum teminatı da bulunan özel sağlık sigortası yaptırdı.(Anadolu Sigorta, MT'nin tavsiyesiyle). Sigorta yaptırırken müşteri temsilcisine sigorta kapsamıyla ilgili soru sorarken doğum ve olası hamilelik durumu, kontrollerin ücretlerinin karşılanacağını, sigortayı yaptırdıktan 3 ay sonra ücret ödeneceğini ve bu hizmet sadece kendileri tarafından verildiğini ifade etti.


Bu yüzden belirtilen bu hizmeti tercih ettik. Eşim Ağustos 2013'te hamile kaldığını öğrendi ve doktor kontrolündeki fatura sigorta ödemedi. Firma ise böyle telefon konuşması olmadığını belirtmekte. Güvenimiz kalmadı, fatura ödenmiyor. Bizi tamamen yanlış yönlendirerek maddi açıdan kaybımız oluştu...

Emre 352 Okunma

Cevaplar

 • Sigortam.net Temsilcisi01 Ekim 2013

  Müşterimiz Sayın Emre K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin şikayetine istinaden görüşme kayıtlarımız incelenmiştir. Ses kaydında verilen bilgi muallakta kaldığı için doğuma kadar oluşacak doktor faturasının yarısını Sigortam.net diğer yarısını müşterimiz karşılayacaktır(220 TL *6 adet fatura). Yani 220 tl*3 adet fatura Sigortam.net tarafından karşılanacaktır. Müşterimizin aldığı paket 6000 TL’lik doğum paketidir. Ayakta tedavi azalan bakiyeden devam etmektedir. Ancak 220 TL *3 adet faturayı biz ödediğimiz için 6000 TL den bu 3 adet fatura da düşmeyecektir. Dolayısıyla müşterimiz bu anlamda avantajlı olacaktır. Konu ile ilgili müşterimizle mutabık kalınmıştır. Doğuma ilişkin ayakta tedaviyi içeren 3 adet faturayı süreleri geldikçe Sigortam.net’e gönderecektir ve tarafımızdan kendisine ödeme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • Emre13 Eylül 2013

  Firmadaki MT'ye doğum teminatı da olan,en erken yararlanabileceğimiz bir sigorta sorulduğunda Anadolu Sigortayı önermiştir.Bu hizmetin yalnızca Anadolu Sig. da olduğunu söylemiştir.Ancak Alliance sigorta da 5 aydan sonra tüm teminatların karşılanabildiğinden bahsetmemiştir.Yapılan eksik ve yanlış bilgilendirme ve hatalı yönlendirme sonucu SİGORTAM.NET maddi kaybımızı çözecek hiçbir adım atmamamktadır (Maddi kaybım 2.000 TL,önerilen indirim 200 TL) Bu firmaya hiç güvenim kalmamıştır

 • Sigortam.net Temsilcisi13 Eylül 2013

  Müşterimiz Sayın Emre K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin şikayetine istinaden görüşme kayıtlarımızı incelenmiştir. Yapılan dinlemelerde 3 ay ifadesinin geçtiği bir cümleye rastlanmamıştır. Müşterimize doğum teminatının 12 ay sonra başlayacağı bilgisi verilmiştir. Müşterimize yenileme dönemi için ek indirim teklif edilmiştir fakat kendisi kabul etmemiştir. Müşterimiz süreç hakkında bilgilendirilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • Sigortam.net Temsilcisi13 Eylül 2013

  Müşterimiz Sayın Emre K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön