05 Aralık 2015

Sigortam.net Trafik Poliçesi İptali!

Aldığım araca trafik poliçesini bu firmadan yaptırdım yaptırana kadar 50 defa arayıp satabilmek için ellerinden geleni yaptılar fakat konu aracı satıp sigorta bedelimi geri istememle birlikte şirketinde ne olduğu ortaya çıktı. İptal edip yeni aracıma sigorta yapacağım denildiği zaman hemen teklif hazırlıyorlar gönderiyorlar fakat iptalle ilgili hiçbir Allah'ın kulu bir şey söylemiyor. Telefonla arıyorum iptalle ilgili bağlayacağız deyip aktarıyorlar fakat 15 dakika beklemenin sonunda hat kapanıyor. Özetle arkadaşlar saçma sapan bir firma Kenar mahalledeki ofislerde yaptırsaydım keşke.

Ferhat 384 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi18 Aralık 2015

    Müşterimiz Sayın Ferhat K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimiz iptal talebini ilettiği aynı gün, iptal işlemleri başlatılmış ve ertesi gün işlemler tamamlanarak iade süreci başlatılmıştır. Müşterimizin iadesi gerçekleştirilmiş ve kendisine ulaşılarak gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi07 Aralık 2015

    Müşterimiz Sayın Ferhat K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön