12 Ocak 2015

Sigortam.net Teklif Aldığım İçin Azarlandım

Kasko poliçe teklifi için Sigortam.net şirketine bilgilerimi paylaştım. Müşteri temsilcisi aradı ve teklif verdi. Sonrasında başka acenteden daha uygun fiyat aldım ve kasko poliçe mi yeniledim. Şimdi Sigortam.net müşteri temsilcisi aradı ve poliçeyi başka yerden yaptırdığımı söyleyince azarlarcasına konuştu ve yüzüme telefonu kapattı.

Teklif alıp da poliçeyi yapmayınca, azarlıyorlar. Bu nasıl bir müşteri memnuniyetidir. İlk aradığında çok güzel hoş sohbet ediyor fakat sonunda istediği olmayınca Sitem edip telefonu yüzünüze kapatıyor. Bu paylaşım umarım müşterilere faydası olur. Sigortam.net bu işleri basite almayın. Artık herkes profesyonelce teklif alıp öyle karar veriyor.

Ceyhun 2.760 Okunma

Cevaplar

 • Ceyhun'un Teşekkür Mesajı12 Şubat 2015

  Otomatik şirket cevabı olmayıp, hızlı bir şekilde konuyla ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Bir sonraki fiyat teklifimde iyileştirmenin olup olmadığını görmek istiyorum.

 • Sigortam.net Temsilcisi13 Ocak 2015

  Müşterimiz Sayın Ceyhun Y. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizle görüşülmüş yaşanan durumdan dolayı kendisinden özür dilenmiştir. Aynı durumun tekrar yaşanmaması adına, satış danışmanımıza gerekli uyarılar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • Ceyhun12 Ocak 2015

  BİLGİLENDİRME: Sigortam.net firması hızlı bir şekilde dönüş yaparak, bu durumdan ötürü özür diledi ve bir daha böyle bir durum oluşmaması için gereken önlemlerin alınacağı bilgisini verdi. Müşteri memnuniyeti adına profesyonel şekilde yaklaşıyor olmaları beni mutlu etti ve buradan firmaya teşekkürlerimi iletiyorum. Bu durum ufak bir kusur olduğundan büyük bir ceza verilmesi beni de üzer, lütfen müşteri temsilcisine sadece eğitim veya uyarı olmasını rica ediyorum.

 • Sigortam.net Temsilcisi12 Ocak 2015

  Müşterimiz Sayın Ceyhun Y. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön