31 Ekim 2016 #6821619

Sigortam.net Sürekli Evrak İsteniyor!

Sigorta işlemleri için eşimin kimlik bilgilerini ve sigorta işlemleri için dilekçe gönderdik. Ödeme işlemlerini de gerçekleştirdim. İşlem tamamlandı dediler poliçemi beklemeye başladım. 10 gün geçince aradım, eşimin üzerine kayıtlı arabanın ödemesini benim kredi kartımla yaptığım için şu an dilekçe yazmam gerektiğini söylüyorlar. Yeter artık evrak göndermekten bıktım. Çözümsüzlüğü çözmek onlar için çok zor sanırım. Hangi çağda yaşıyoruz.

Serkan 1.303 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi16 Kasım 2016

    Müşterimiz Sayın Serkan Ş. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin poliçesi yapılırken, poliçe sahibi ve kart sahibi farklı kişiler olduğundan kart sahibinden kredi kartı beyan yazısı istenmiştir. Araç teminat altına alınmış olup dilekçenin tarafımıza ulaştırılması gerekildiği müşterimize bildirilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimiz Sayın Serkan Ş. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön