04 Ekim 2016

Sigortam.net Sağlık Poliçesi Değil A4 Kağıdına Yazılı Metin Satıyor

2015 Ağustos ayında Sigortam.net aracılığı ile aileme sağlık sigortası yaptırdım. 2016 Eylül 'de oğlum ameliyat olması gerekti, fakat Anadolu Sigorta işlemin yapılmasına onay vermedi. Sigortam.net üzerinden poliçe yaptırıp kendinizi güvende hissetmeyin. Masrafları karşılamamak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Yücel 718 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi10 Aralık 2016

    Müşterimiz Sayın Yücel S. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin işlemleri incelenmiştir. Müşterimizin poliçe başlangıcından önce sağlığı ile iligli rahatsızlığı olduğu için , sigorta şirketi teminat altına almamıştır . Müşterimize gerekli bilgilendirme yapıldı . Konuyu bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

  • Sigortam.net Temsilcisi05 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Yücel S. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön