14 Haziran 2016

Sigortam.net Sadece Satana Kadar!

Sigortam.net'den düzenli olarak 3 yıldır sigorta yaptırıyordum hasar bildirim de bulunmak istedim beni sigorta şirketine yönlendirdiler uzun bir süre sonra hasarın kapsam dışında olduğunu 5 defa arama yaptıktan sonra öğrenebildim buraya kadar normaldi diyelim Sigortam.net'i arıyorum sizin temsilciniz G*** hanım diyorlar bu şahıs da bir türlü ulaşamıyorum.Devamlı meşgul beni araması için 2 defa not bıraktım arayan yok soran yok sigorta yaptırmak için not bıraktığımda 3 dk içinde aradılar daha öncesinde sigorta yapabilmek için günde 3 defa arıyorlardı aslında bende iptal değil de sigorta şirketini değiştirecektim ama böyle yaklaşıldığı için iptal ettireceğim.

Cemil 428 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi28 Haziran 2016

    Müşterimiz Sayın Cemil A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimize ulaşılarak yaşanan süreç adına özür dilenmiş ve gerekli destek verilerek memnuniyeti sağlanmıştır. Aynı durumun tekrar yaşanmaması adına gerekli önlemler tarafımızdan alınmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi15 Haziran 2016

    Müşterimiz Sayın Cemil A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön