12 Nisan 2016
Yorum Yap
#5289643

Sigortam.net Rayiç Bedelin Altında Ücret ve İlgisiz Firma

Unico şirketinden Sigortam.net aracılığı ile kasko yaptırdım. Ağır hasarlı aracım için kasko firması tarafından rayiç bedelin çok altında bir fiyat önerildi. Durumu Sigortam.net'e bildirdiğimde kasko firması ile görüşmem gerektiğini kendilerinin yardımcı olamayacağını söylüyorlar. Kaskoyu Sigortam.net aracılığı ile yaptırdığıma pişman oldum.

İbrahim 746 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi30 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sayın İbrahim Ç. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin talebi üzerine hasar departmanımız tarafından sigorta şirketi ile görüşülmüştür. Müşterimizin hasar ödemesi sigorta şirketince belirlenen rakam üzerinden yine sigorta şirketi tarafından yapılmıştır. Müşterimize ulaşılarak konu hakkında gerekli bilgi verilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • İbrahim15 Nisan 2016

    Ne arayan var ne de soran. Ilgisizlik devam ediyor. Acente firmanın bu gibi durumlarda musterisinin yanında olması, sureci takip etmesi, hizlandirmasi vs.. gerekmiyor mu? Acente firmasinin faaliyeti sadece kaskoyu satmaktan ibaret olmamali.

  • Sigortam.net Temsilcisi13 Nisan 2016

    Müşterimiz Sayın İbrahim Ç. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler