04 Eylül 2013

Sigortam.net Poliçeyi Yanlış Hazırlamış!

23.08.2013 tarihinde kasko poliçemi yeniledim. Bana gönderilen mailde araç modelinin farklı yazıldığını gördüm. Sigortam.net'e yanlışı bildirdim, benden ruhsat fotokopisi istendi ve değişikliğin yapılacağı söylendi. Ben de ruhsatı mail ile Sigortam.net'e gönderdim. Daha sonra poliçe elime geçince değişikliğin yapılmadığını gördüm ve tekrar Sigortam.net'e telefon ile ulaştım.


Benden düzeltme için prim farkı ödemem istendi. Ben aracımın bilgilerini verirken doğru ifade ettiğimi ve ona göre fiyat aldığımı, aldığım fiyatı kabul ettiğimi , yapılan yanlışın benimle ilgisi olmadığı için, prim farkını kabul etmediğimi , ancak düzeltme yapılmasını istediğimi belirttim ve bana geri dönüş yapılacağı söylendi.


Ben bu konu ile ilgili 3 kez Sigortam.net'e tel. ile ulaştım ve her seferinde bana dönüş yapılacağı söylendi, ancak halen dönüş yapılmadı. Bu olay güvendiğim için iki yıldır müşterisi olduğum firmaya olan güvenimi zedeledi.

Ahmet 349 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimiz Sayın Ahmet Yavuz A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin poliçesi ses kayıtlarından dinlediğimiz üzere kendisi ile teyitleşilerek oluşturulmuştur. Kendisinin sonradan yanlış olduğunu belirtmiş olduğu değişiklik yapılmıştır ve 6,50 TL fark çıkmıştır. Müşterimiz bu farkı ödemeyi kabul etmiştir. Poliçesi kargo ile teslim edilmiştir ve kendisi konu hakkında bilgilendirilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimiz Sayın Ahmet Yavuz A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön