29 Haziran 2015

Sigortam.net Poliçeyi Satana Kadar İlgili

28/05/2015 itibariyle Sigortam.net üzerinden yaptırmış olduğum zorunlu trafik sigortası poliçem aracımı 18/06/2015 günü satmış olmam sebebiyle iptal oldu. Sigortam.net'i aradım, belgeyi gönderin dediler. Satış belgesini aynı gün e-postayla Sigortam.net'e gönderdim. Ne arayan oldu ne soran. Tekrar aradım, e-postanız görünmüyor bizde diyerek yalan söylediler. Tekrar gönderdim ama hala ses seda yok. Kartımdan da iki taksit çektiler şu ana kadar. Hala beklemedeyim. Anlaşılan Sigortam.net'in ilgisi poliçeyi satana kadar.

Mümine 747 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi21 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sayın Ahmet S. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin araç satışından doğan iptal işlemleri ilk görüşme sonrasında başlatılmıştır. Ancak müşterimizin e-posta yolu ile göndermiş olduğu araç satış evrakları ilk gönderimde tarafımıza ulaşmadığından iptalin tamamlanma süreci uzamıştır. Müşterimiz satış evraklarını tekrar iletmiş, poliçe iptal işlemi sağlanmış ve iadesi poliçenin satın alındığı sigorta şirketi tarafından yapılmıştır. Müşterimize ulaşılarak süreç adına özür dilenmiş ve memnuniyeti sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi29 Haziran 2015

    Müşterimiz Sayın Ahmet S. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön