25 Temmuz 2014

Sigortam.net Poliçeyi Gönderemiyor.

23 Temmuz 2014'te saat 15:00' te Sigortam.net'ten 22AR034 plakalı aracıma Trafik Sigortası yaptırdım. Bugün ayın 25'i kargoya bugün verdiklerini belirttiler. Artık ne kadar zor bir operasyonsa. Tamam peki **@gmail.com eposta adresime gönderin dedim . Dünden beri en az 5 kere aradım her defasında göndereceğiz diyorlar. E-posta gelmiyor. [email protected] diye e-posta hesabı açın oradan PDF dosyasını attach edip gönderin. Yada başka bir yolunu bulup gönderin. Başarabilirsiniz, bekliyorum.

Hasan 2.913 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi26 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin istemiş olduğu trafik sigortası poliçesi PDF formatında e-posta adresine gönderilmiştir. Benzer bir gecikmenin tekrarlanmaması için gerekli önlemlerin alınmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi26 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sayın Hasan T. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön