22 Aralık 2015

Sigortam.net Policemi Göndermediler!

Yaklaşık 2,5 ay oldu adamlar halen poliçemi göndermediler, ücret alınmış olunmasına rağmen. Bir de aradığımda beklettiler dakikalarca ve telefonu yüzüme kapattılar.

Fesih 323 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi07 Ocak 2016

    Müşterimiz Sayın Fesih Ç. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin poliçe kargosu gönderilmiş olmasına rağmen, kargo şirketi tarafından hatalı teslimat yapıldığı için ulaşmamıştır. Müşterimizin poliçe kargosu tekrar gönderilmiş ve kendisine ulaşılarak teslimat yapıldığına dair teyit alınmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi22 Aralık 2015

    Müşterimiz Sayın Fesih Ç. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön