14 Ekim 2016 #6682534

Sigortam.net Poliçemi Almak İçin Uğraşıyorum!

Bugün 11:00' da kasko için çağrı merkezinizi aradım. M.. Bey kart bilgilerimi alıp, poliçemi hazırlayıp bana döneceğini söyledi. Bir dönüş olmadı. Şu an 18:30 tam 7,5 saattir sizi en az 12 kere arayarak poliçemi istedim. Her aramamda ya gönderdiler, ya birazdan bana döneceklerini söylediler. En son 17:01'de poliçe mailime geldi. Plakam yanlış! Hala ödemesini yaptığım poliçemi almak için uğraşıyorum. Hayatımda böyle paramla rezil olduğumu hatırlamıyorum. M.. bey yaptı poliçemi onla görüşeyim diyorum, (telefon konuşma kayıtlarınızda vardır), bir arkadaşınız onlarca M.. olduğunu hangisi olduğunu bilemeyeceğini söylüyor. Bu M..' a ben kart bilgimi verdim.! Bu nasıl bir güvensizlik, adam ortada bile yok. Şimdi 14.kez arayıp aşamaları baştan yaşayarak poliçemi isteyeceğim. Kazandırdığınız sabır eşsiz.

Cem 719 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Cem Y. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin poliçesi üretildikden sonra e-posta aracılığı ile ulaştırmada gecikmeler yaşanmıştır. Süreçlerin gecikmesi ile ilgili müşterimizden özür dilenerek kendisine bilgi verilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Cem Y. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön