21 Ekim 2016 #6748468

Sigortam.net Poliçe İadesi Gerçekleşmiyor

10 ekim'de yaptığım araç satışından ötürü bu firma üzerinden yaptırdığım trafik sigortası ve kasko poliçemin iptalini talep edip iademi istedim. İademin sistemdeki karta yapılacağı söylendi. Sonrasında iade gerçekleşmediği için tekrar aramalar yaptım ve her seferinde karta iade işleminde sıkıntı yaşadıklarını belirttiler ve kart bilgilerini tekrar talep ettiler ve kart bilgilerimi verdim. Konuyla ilgili 4 kere telefon açıp aynı şekilde kart bilgilerimi tekrar tekrar bildirmeme rağmen iadelerim halen daha gerçekleşmiş değil. Herhangi bir sıkıntıyla karşılaştıklarında bilgi amaçlı bir geri dönüş de yapılmamaktadır. Konuyla ilgili mağduriyetimin ivedi olarak çözülmesini istiyorum.

Unsal 1.124 Okunma

Cevaplar

 • Sigortam.net Temsilcisi30 Kasım 2016

  Müşterimiz Sayın Ünsal E. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimize telefon yolu ile ulaşılarak süreç konusunda özür dilenmiş olup, prim iadesi istemiş olduğu hesabına yapılarak bilgi verilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • Unsal25 Ekim 2016

  Araç satışından ötürü kasko ve trafik sigortasını iptal ettirdim. İadem sağlanmadı. Kart bilgilerim hatalı dendi. Kart bilgilerim tekrar alındı. Geri dönüş olmadı. Bu sıraladığım işlemleri 1 hafta içerisinde 5 defa tekrarlamama rağmen halen iadem sağlanmadı ve halen daha konuyla ilgili geri dönüş sağlanmıyor, konuya bir çözüm getirilemiyor. İade işlemlerim için gereğinin bir an evvel yapılmasını arz ediyorum.

 • Unsal24 Ekim 2016

  Konuyla ilgili halen daha geri dönüş alamadım. Çağrı merkezini aradım 8 dakika hatta bekledikten sonra daynamayıp kapattım. Bu kadar mı başarısız aciz bir firmasınız?

 • Sigortam.net Temsilcisi24 Ekim 2016

  Müşterimiz Sayın Unsal E. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön