17 Ekim 2016 #6707461

Sigortam.net Pert Olan Araç İçin Sigorta İptali Yapılamıyor

10 Temmuz günü 4*** plakalı ve y*** e*** adına kayıtlı aracımız ile yaptığımız kaza sonrasında aracımız pert olmuş, tüm işlemler tamamlanmış ve ödememiz yapılmıştır. Geçen hafta yeni araç aldıktan sonra eski sigortamızın devam ettiği onu iptal ettirmemiz gerektiği söylendi. Sonrasında iptal için talepte bulunup gerekli belgeleri 13.10.2016 tarihinde Sigortam.net'e mail yoluyla ulaştırdık. Konu ile ilgili her aramamızda işlemin aciliyetini belirtiyorum, gün içinde tamamlanacaktır deyip öteleme yapıyorlar. Sigorta şirketinin iptal onayı beklendiği söyleniyor. Bugün işlemin başlamasının 5. günü ve hala yeni almış olduğum araca sigorta yaptıramadım. Sigorta yapmak istediğimizde 10 dk ama iptal etmek istediğimizde 1 hafta beklemek zorunda bırakılıyoruz. Ne güzel hizmet! 6 senelik Sigortam.net müşterisiyiz. Bundan sonra mı? Asla!

Merve 735 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Merve U. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin aracı çekme belgeli olduğu için konu tramere taşındığında dolayı gecikmeler yaşanmıştır. Müşterimiz, araç bilgilerini emniyet genel müdürlüğünden güncelleyerek tarafımıza bilgi iletmiştir. Konunun takibi yapılarak poliçe iptali gerçekleştirilmiş olup, müşterimize bilgi verilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Merve U. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön