19 Temmuz 2016

Sigortam.net Paramı Almak İçin Bir Yalvarmadığım Kaldı

Sigorta ve kasko poliçesini satana kadar günde 5 kez arıyorlardı. Arabamı sattım bir 5 aylık iade edilecek ücret var. 4 gündür uğraşıyorum kredi kartım kaybolduğundan numarası değişti yine aynı bankanın bana ait olan kartı diyorum olmaz diyorlar. Şirket bankaya göndermek istediğinde numarayla ilgili olumsuz dönüş alacakmış, sonra benimle iletişime geçecekler. Paramla rezil olmak deyiminin canlı örneğidir bu. Tutarsız firma çalışanların birbirinden haberi yok. Arabamı satarken bu kadar yorulmamıştım.

Eren 510 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi18 Kasım 2016

    Müşterimiz Sayın E İsmail D. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelendiğinde , poliçe iptal iadesi , üretim aşamasında kullanılan kredi kartına sigorta şirketi tarafından otomatik olarak sağlanmaktadır . Müşterimize gerekli açıklama yapılmıştır . Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

  • Sigortam.net Temsilcisi21 Temmuz 2016

    Müşterimiz Sayın E. İsmail D. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön