01 Nisan 2016

Sigortam.net Para İadesi Yapmıyorlar!

Sigorta iadesi yapmıyorlar kimse ilgilenmiyor herkes sürekli birbirine bağlıyor, saatlerce bekliyorsunuz ben yaptırdım pişman oldum.

Emre 502 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi28 Nisan 2016

    Müşterimiz Sayın Emre D. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin poliçe iptal işlemleri 10.03.2016 tarihinde tamamlanmış ve iadesi için sigorta şirketine yönlendirme yapılmıştır. Müşterimizin prim ödemelerini yaptığı kredi kartı kapalı olduğundan, yapılan iade geri dönmüştür. İadeyi gerçekleştirebilmek adına, sigorta şirketi tarafından müşteri hesap bilgileri alınmış ve iade sağlanmıştır. Müşterimize ulaşılarak konu hakkında gerekli bilgi verilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi01 Nisan 2016

    Müşterimiz Sayın Emre D. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön