05 Ocak 2015

Sigortam.net Online Sigorta Yapılmış Olmasına Rağmen Sigorta Yapılmamış

İlgili firmanın web sitesi aracılığı ile 03/01/2015 12:30 tarihinde kasko için fiyat teklifi aldım. İlgili firmaya kasko yaptırmaya karar verdim. Ekrandaki yönergeleri izleyerek gerekli bilgileri verdim kredi kartı bilgi verdim kaskonuz Başarı ile oluşturulmuştur mesajını aldım. Birkaç saat sonra Tramer üzerinden kasko bilgimi kontrol etmek istedim. Kasko görülmüyordu.


Kredi kartımı kontrol ettim. Çekim yapılmamıştı. Kaskoyu teyit etmek amacı ile ilgili firmayı aradım. Görüştüğüm kişi biraz bekletmenin ardından "kaskonuzda fiyat değişikliği var kaskonuzu bu fiyattan yapamayız. İsterseniz başka fiyattan yapabiliriz" mesajını aldım.
Kontrol etmeseydim. Başıma gelebilecekleri düşünemiyorum.

Tolga 1.180 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi06 Ocak 2015

    Müşterimiz Sayın Tolga Ç. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin poliçesinin kontrolü sırasında yaşanan sistemsel bir sorun nedeni ile poliçe tutar bilgisi hatalı verilmiştir. Müşterimizin poliçesinin oluşturulması aşamasında kendisine billdirilen rakam değişmemiştir. Müşterimize ulaşılarak gerekli bilgi verilmiş, yaşanan durumdan dolayı özür dilenmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi05 Ocak 2015

    Müşterimiz Sayın Tolga Ç. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön