11 Ağustos 2016
Yorum Yap
#6172564

Sigortam.net Onay Verilmeden Kredi Kartımdan Yapılan Kasko

Arabamın kasko ve trafik sigortasını yaptırmak için Sigortam.net'i aradım. Ş*** hanım fiyat verdi kredi kartı numaralarımı aldı. Tekrar fiyatları kontrol edip beni arayacağını söyledi. Geri aradığında trafik sigortasını pahalı bulduğum için bütün işlemleri iptal etmesini onay vermediğimi defalarca söyledim. Telefon konuşmaları kayıt ediliyor dinlenebilir. Ben 2 gün önce İzmir Karşıyaka'da başka bir sigorta şirketine kasko ve trafik sigortamı yaptırdım.


Bugün sigortam net tekrar kredi kartımdan işlem yapmış 35 K** **** plakalı arabama kasko yapmış. Yanlış işlemin acilen iptalini istiyorum. Bir arabaya kaç kere kasko yapılır. Sigortam.net'te telefona çıkan ş*** hanım ve d*** hanımdan işlerini umursamayıp hatalı işlem yaptıkları için şikayetçiyim. Yardımlarınızı bekliyor hatalı işlemin bir an önce kredi kartımdan iptalini istiyorum.

Ali Ali 547 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi22 Eylül 2016

    Müşterimiz Sayın A. Ertem A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin işlemleri incelenmiş ve onayı dışında herhangi bir işlem yapılmadığı görülmüştür. Müşterimizin talebi üzerine poliçesi iptal edilerek kendisine iptal bilgisi verilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi12 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sayın A. Ertem A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler