22 Şubat 2013 #1647428

Sigortam.net Onay Almadan Çekim Yaptı!

Sigortam Net ile uzun süredir çalışıyordum. Bir Kasko poliçesi sattılar fakat poliçeyi tarafıma ulaştıramadılar. Bende iptalini ve yeni bir poliçe yapmalarını istedim. Ancak bir türlü iptal işlemi gerçekleşmedi. En son arayıp para tahsilatınızı da yapmadınız lütfen iptal işlemini gerçekleştirin dedim ki keşke demeseydim.


Hemen benden izinsiz olarak tahsilatı yapmışlar. Kart bilgilerimi kendilerinde saklıyorlarmış. . Hemen iptal işlemlerimi gerçekleştirdim. Ve bundan asla böle bir hata yapmayacağım. Kredi kartı bilgilerimi asla kimse ile paylaşmayacağım ki böyle bir firma ile asla.

Yahya 362 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi01 Mart 2013

    Müşterimiz Sayın Yahya O. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin 31.12.2013 tarihinde yaptırmış olduğu 10.01.2013 başlangıç tarihli poliçesinin aynı gün içerisinde tahsilat ve kargolama işlemi tamamlanmıştır. Poliçe müşterimizin eşine 03.01.2013 tarihinde teslim edilmiştir. 11.02.2013 tarihinde müşterimiz poliçe elime ulaşmadı gerekçesiyle poliçesinin iptalini talep etmiştir. Teslimatın eşine yapıldığını belirten belge müşterimize iletilmiştir. Müşterimizin 21.02.2013 tarihinde göndermiş olduğu iptal beyanı üzerine aynı gün iptal ve iade işlemi gerçekleştirilmiştir. Poliçe müşterimizin onayına istinaden düzenlenmiş ve tahsilatı yapılmıştır. Şirketimizde tüm kredi kartı tahsilatları PCI DSS standartları çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Müşterimizle iletişime geçilerek kendisi konu hakkında bilgilendirilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimiz Sayın Yahya O. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, s[email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön