08 Temmuz 2016

Sigortam.net Ödeme Sorunu

Kaskoya 979 TL fiyat çıkardılar ve bende satın aldım. Kredi kartında çekim yapıldı. 1 saat sonra geri dönüş yaptılar "fiyat 1050 TL olmuş, farkı ödeyin" diye telefon ettiler. Ben bunun etik olmadığını sahte bir davranış biçimi, güven kaybedici bir davranış olduğunu ısrar etmeme rağmen "biz aracıyız" dediler. Ben bu yapılanı hiçbir yere sığdıramıyorum.

Osman 529 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi29 Temmuz 2016

    Müşterimiz Sayın Osman K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin poliçesinin oluşturulması sırasında meydana gelen prim farkı tamamen sigorta şirketi ile ilgili bir durumdur. Sigorta şirketinin uyguladığı bir fiyat değişikliğidir. Müşterimize ulaşılarak konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi12 Temmuz 2016

    Müşterimiz Sayın Osman K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön