13 Temmuz 2015

Sigortam.net Ödeme İşlemi Sorunu

Aracımın 25.05.2015 tarihinde satışını bildirmeme rağmen 13.07.2015 tarihine kadar ödeme yapılmaması yetkili yok. Akıllı hiç yok, aradığınız zaman karşınıza çıkan personele her şeyi yeniden anlatacaksınız çözüm asla yok. Siz eğer uğraşmazsanız yaptıkları hataları bulamazsanız paranızı da alamazsınız. Gönderirken (EFT ile) ismi yanlış yazdıkları için kredi kartı ödemesi gerçekleşmediği gibi bir de para hesabınız da diyecek kadar rahatlar. 10 gündür araştırıyorlar. Tüm belgeleri ispat etmeme rağmen.

Tc 874 Okunma

Cevaplar

 • Tc06 Kasım 2015

  Temmuz ayında ki şikayetim hala sonuçlanmamıştır...

 • Tc06 Kasım 2015

  Sizin ivedilik anlayışınız bu mu?

 • Tc06 Kasım 2015

  6 aydır yazık

 • Tc06 Kasım 2015

  Bu gün tam 6 ay oldu ve hala ödeme yok.

 • Sigortam.net Temsilcisi06 Ağustos 2015

  Müşterimiz Sayın Ç. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin poliçe iptali sonrası iade işlemi sigorta şirketi tarafından gerçekleştirilmiş olmasına rağmen, sigorta şirketinde kayıtlı müşteri bilgilerinde oluşan hata nedeni ile iade farklı bir isme yapılmıştır. Müşterimizin iade işlemlerindeki hata düzeltilerek iadesi yapılmış ve kendisine ulaşılarak gerekli bilgi verilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • Sigortam.net Temsilcisi13 Temmuz 2015

  Müşterimiz Sayın Ç. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön