28 Ekim 2016 #6802984

Sigortam.net Müşteri Temsilcilerinin Kabalığı!

Kasko ve trafik sigortasıyla ilgili pek bilgim yok doğal olarak yenilemem gerekiyor internetten ilk karşıma çıkan no'yu aradım fiyat almak için akabinde düşüneceğim şirketi araştıracağım vs. vs. Saygısız bayan ısrarla hemen yapalım dedi zamanınız yok halbuki Kasım 17'ye kadar zamanım var. Birkaç gün düşüneceğim araştıracağım dediğimde biz kurumsal firmayız görüşmelerimiz kayıt altına alınıyor en düşük fiyat biz veriyoruz dedi olsun gene de hemen yapmak istemiyorum fiyat vermiyor musunuz dediğimde telefonu yüzüme kapattı! Şu an şikayetleri okuduğumda iyi ki yaptırmamışım diyorum!

Özge 1.358 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi17 Kasım 2016

    Müşterimiz Sayın Özge K .tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin işlem süreçleri ile ilgili gerekli özür dilenerek , geri bildirimi değerlendirilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

  • Sigortam.net Temsilcisi01 Kasım 2016

    Müşterimiz Sayın Özge K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön