Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Sigortam.net Müşteri Hizmetleriyle Yaşadığım Olumsuz Deneyim

profile
31 Mayıs
895

Ben İzmir'de sağlık çalışanıyım. 30.05.23 tarihinde 24 saat nöbetçiydim ve 31i sabahı 8 bucukta nöbetten çıktım. Neredeyse çıktığından beri 1 buçuk saattir sigortam.net müşteri hizmetleriyle konuşuyorum 4-5 farklı kişiye bağladılar sorunumu çözme yoluna gitmediler verdikleri cevaplar da oldukça lakayıt ve onlarla konuşurken gerginlikten ve anlattıklarımı tekrar anlatmaktan bitap düştüm oldukça kötü hissediyorum artık. Sigortam.net tarafından 4 gündür bana atılan mesajda yazan 6137 TL'den başlayan fiyatlarla trafik sigortasını alın diye. Akşamına aradığımda ise tekliflere ulaşılamıyor deniyor. Ertesi gün deneyin. Sabah yardımcı olacaklardır dendi. Ertesi gün yani bugün aradığımda bana 6600 liralık teklif çıkardılar. Neden böyle oluyor diye sorduğumda geri aldığım cevap o rakam üzerinden başlayan fiyatlarla denmiş o fiyat verilmemiş diye komik bir cevap veriliyor. Mesajlardaki rakamlar firmanın reklam stratejisi deniyor. Madem o fiyatı vermeyecekseniz neden insanlara yanlış mesaj atmaya ve açıkçası da 4 gün boyunca da bu şekilde yanlış yönlendirmeye şirketin hakkının olmadığını düşünüyorum. Kurumsal diye tanımladığımız şirketin verdiği cevap bu şekilde maalesef ve müşteri hizmetleri de oldukça lakayıt konuşmalar sergiliyorlar. Karşı tarafın mağdur olduğunu bildikleri halde. Ben 2 saatlik uykuyla 20 saat boyunca çalışıp sabah da 1 buçuk saat birden fazla müşteri hizmetleriyle konuştuğum halde en son bize iletilen cümle o atılan mesajlar firmanın reklam stratejisidir bu fiyatlardan yardımcı olamıyoruz oluyor. Bu şekilde cevaplar gerçekten ayıptır. Harcanan zamana ve değerlere yazık. Böyle bir iletişim marka 20 yıllık kurumsal şirketin marka değerlerine yakışmıyor ne yazık ki. İnsanlara böyle yalan yanlış mesajlar atılıp sonrasında da şirketin reklam stratejisi o fiyatlar çıkmaz zaten gibi cümleler gerçekten böyle bir firmaya yakışmıyor.

Sigortam.net Müşteri Hizmetleriyle Yaşadığım Olumsuz Deneyim
Sigortam.net Müşteri Hizmetleriyle Yaşadığım Olumsuz Deneyim

Gelişme
Gelişme

01 Haziran 12:48

www.sikayetvar.com/sigortamnet/sigortamnet-musteri-hizmetleriyle-yasadigim-olumsuz-deneyim Bu şikayetim haricinde ekte paylaştığım dosyada olan fotoğrafta belirttiğim gibi trafik sigortam 6244₺ çıkıyordu onu da kesip üretime gönderdik dedi Müşteri hizmetleri yetkilisi fakat sigorta poliçem hala üretilememiş şekildedir yine beni bekletip mağdur etti sigortam.net. Ve ilk başta bankanın mail order sistemi hata veriyor deyip yanlış beyan verdiler. Bunun sonrasında sigortam.netin kotalarının dolduğundan kaynaklı olduğunu söylediler. Madem kotanız doldu neden bunu benimle paylaşmadınız o an söyleseniz ya iki saati geçik süredir aynı müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştığım ve bana geri dönmediği sistem kayıtlarında mevcuttur. Bir insan 2 saat telefon görüşmesi yapabilir mi? O an benimle paylaşsanız bu kota durumunu başka yerden kestirebilirdim sigortamı. Yanlış beyan veren ve iki gündür lakayıt tavırlar sergileyen tüm müşteri hizmetlerinden şikayetçiyim. Zararımın da tazmin edilmesi adına dava edeceğim. Bugün baktığımda 6400 lira çıkıyor teklifler. Ve yine mağdur etmeyi başardılar. İki gündür harcadığım zamana mı yanayım müşteri memnuniyetinin firmada 0 olduğuna mı yanayım. Her anlamda fiyasko ve vasat ötesi bir şirket. Kurumsallıkla zerre kadar ilgilerijin olduğunu düşünmüyorum

Ek
Ek
Sigortam.net Logo
31 Mayıs 14:00

Merhaba, Talebini incelemeye aldık.En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek bilgi vereceğiz.Müşteri memnuniyeti ekibimiz her zaman yanında! Sevgilerimizle, Sigortam.net Sigorta ve Reasürans Brokerlık Hizmetleri A.Ş

Ahmet
31 Mayıs 14:49

Müşteri memnuniyetiyle ilgili maalesef sınıfta kaldınız sorunumu çözme yoluna gitmeyip halen daha mesajlarımız reklam politikası diyebiliyorsunuz. Kusura bakmayın ama yanlış beyan verip burada ilgileniyormuş gibi gözükmeye çalışıyorsunuz insanlara burada.

Sigortam.net Logo
31 Mayıs 18:03
Ahmet
31 Mayıs 18:18

Müşteriyle hitap şekillerine bakarsak yorumlarda zaten anlaşılıyor sen/sana değil tanımadığınız kişilere siz/size diye hitap edilmesi gerekir nezaket gereği. Yukarıda şirketin çalışanlarının lakayıt diye bahsettiğim olay bu hitap cümlelerinden zaten net bir şekilde ortada. Sorunumu hiçbir şekilde çözme yoluna gitmeyip üstüne madem 200 lira daha düşüverelim deyip dünkü teklife göre yine yüksek fiyat verilmesi böyle bir kurumsal şirkete yine yakışmadı maalesef. İki gündür yaşadığım mağduriyet ve zaman kaybı ortadadır. Hakkımı helal etmiyorum.

Benzer Şikayetler

Sigortam Net Trafik Sigortası Yenilememe

profile
03 Ocak
896

Sigortam.net üzerinden zorunlu trafik sigortası yaptırmak istiyorum ve uygun teklif bulunamadı mesajı geliyor. Son 1 haftadır halen teklif alamadım ve aracımın sigortasının bitmesine birkaç gün kaldı. Bu konuda müşteri hizmetleri ile görüştüğümde online olarak belirli aralıklarla deneyin diyorlar.

Sigortam.net Verilemeyen Sigorta Teklifleri

profile
01 Aralık 2022
1.265

1 haftadır trafik sigortası teklifi alamıyorum. Sistem sorunu var diyorlar müşteri hizmetleri aradım şirketler trafik sigortası kesmiyor diyor ama her gün bana mail ve kısa mesaj geliyor. Sigortam net ten ama teklif veremiyorsunuz bana lütfen mail ve mesaj yollamayı o kadar şirket teklif veremiyorsa...

2 Destek
1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Sigortam.net Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 3 dk 56 sn
Benzer Şikayet Yaz